Registrace     Hlavní    Zkratkovník    Nejčastější otázky

 

 

Informace:  Uplně nahoře se vám občas zobrazují informace spojené s právě proběhlým přepočtem nebo zprávy související s vaší poštou, oznámením adminů nebo novým referendem. (náhled )

d

Katastrofy: Zároveň se vám ukáží i katastrofy, které proběhly během přepočtu na planetách

d

Online adminé: Zobrazuje administrátory hry (adminy), kteří jsou právě online neboli připojení ke hře. Admin je člověk s největší funkcí ve hře. Je nestranný a nejde mu o vlastní prospěch ve hře, jsou v celé hře jedineční, nejsou tedy v každé rase jiní (další popis v sekci Fóra - Statusy).

d

Online vedení: Zobrazuje vedení tvé rasy, kteří jsou právě online (připojení ke hře); každá rasa má své vlastní vedení v čele s vůdcem, který je volen lidem a který si volí své ministry.

d

Online nováčci: Vidí jen hráči se statusem učitel, zobrazuje online hráče v rase se statusem nováček.

d

Online učitelé: Vidí jen hráči se statusem nováček a zobrazuje online hráče v rase se statusem učitel.

d

Statistiky loginu: Ukazuje informace o tvém loginu- to je název tvého loginu, statusy ve hře a v rase (více v sekci Fóra - Statusy), dále v jaké jsi rase, jakou máte národnost a státní zřízení (to je nastavení politik), síla tvých jednotek, věk profilu, čas strávený na SG, kdy máš vojenský přepočet, za jakou dobu budeš mít přepočet, kolik vlastníš planet, kolik naquadahu a naquadria (bodů pro osobní vylepšení), jaký denní zisk, kolik přispíváš do fondu a do výzkumu, jaký žold pro armádu a jakou máš populaci.

d

Vztahy: V tabulce vztay vidíš náš vztah k jiným rasám a jaký mají určité rasy vztah k nám. Vztahy můžou měnit vůdcové a zástupci v rase (náhled ZDE) a občané a ministři ho vidí TAKTO (popis vztahů  )

d

Důležité informace:  (pod vztahama) Vůdce sem vypisuje ty nejdůležitější informace rase.