Fond a výzkum     Osobní upgrady     Celorasové upgrady    Převodník měn     Artefakty    Poslední přepočet    Banka

 

 

Vkládání na účet - Založením účtu získáte možnost ukládat na Váš účet u vesmírné banky každý den částku v maximální výši 33% vašeho denního zisku za den. Pokud za posledních 24 hodin nebude na účtu žádný pohyb naquadahu bude vždy o půlnoci připsán úrok 1% (3% u GOLD hráčů).

k

Převod naquadahu na jiný účet - Budete mít možnost posílat naquadah na účty jiných hráčů a to v maximální výši 10% aktuálního denního zisku za den.

k

Půjčka - U banky je možné vzít si jednorázovou půjčku. Půjčka může být v maximální výši dvojnásobku vašeho aktuálního denního zisku. Půjčku je nutné do 2 dnů splatit jinak si ji banka odečte z Vašeho profilu s pokutou +50%. Částka, kterou je nutné vesmírné bance vrátit je každý den navýšena o poplatek ve výši 5% z dlužné částky.

k
Ceník bankovních služeb - poplatky se vedou za vklad na účet (jednorázově), výběr z účtu (jednorázově), vedení účtu (denně), převod na jiný účet (jednorázově) a za zrušení účtu. Ceny jsou u každé rase jiné. Poplatek za převod na jiný účet a za zrušení účtu jsou závislé na počtu planet.
Otevírací doba banky je každý den 9:00 - 21:00

 

náhled